Login by (2.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Password
gl: Contrasinal

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico

en: Username or email address.
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico.
