Login by (2.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Password
he: סיסמה

en: Email
he: דוא"ל

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל
