Login by (2.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Password
ro: Parolă

en: Email
ro: email

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Username or email address
ro: Nume utilizator sau adresă email
