Login by (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Username or email address
ru: Имя пользователя или email-адрес

en: Email address.
ru: Адрес электронной почты.
