Login by (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic
