Login by (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Password
de: Passwort

en: Email
de: E-Mail

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Button Label
de: Beschriftung des Buttons

en: Username or email address
de: Benutzername oder E-Mail-Adresse

en: Email address.
de: E-Mail Adresse.

en: Username or email address.
de: Benutzername oder E-Mail-Adresse
