Login by (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Password
id: Sandi

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Username or email address
id: Nama pengguna atau alamat email

en: Username or email address.
id: Nama pengguna atau alamat email.
