Login by (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Password
ja: パスワード

en: Email
ja: メール

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Username or email address
ja: ユーザー名またはメールアドレス
