Login Destination (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Destination
hr: Odredište

en: Logout
hr: Odjava

en: Empty
hr: Prazno

en: About
hr: Opis

en: Triggers
hr: Okidači

en: Uses
hr: Uporaba

en: All languages
hr: Svi jezici

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
