Login Destination (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Destination
hu: Cél

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Empty
hu: Üres

en: All roles
hu: Minden szerepkör

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: About
hu: Leírás

en: Triggers
hu: Triggerek

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Uses
hu: Használat

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Redirect destination
hu: Átirányítás célja

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
hu: A kézzel megadott útvonalaknak per jellel (/), kérdőjellel (?), vagy kettőskereszttel (#) kell kezdődniük.
