Login Destination (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: All languages
mr: सर्व भाषा
