Login Destination (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Pages
no: Sider

en: Delete
no: Slett

en: Language
no: Språk

en: Enabled
no: Aktivert

en: Login
no: Logg inn

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Label
no: Etikett

en: User
no: Bruker

en: Roles
no: Roller

en: Destination
no: Mål

en: Logout
no: Logg ut

en: Empty
no: Tom

en: About
no: Om

en: Triggers
no: Utløsere

en: Registration
no: Registrering

en: Uses
no: Bruker

en: All languages
no: Alle språk

en: All pages except those listed
no: Alle sider unntatt de som er listet

en: Only the listed pages
no: Kun de listede sidene

en: Login destinations
no: Innloggings-destinasjoner

en: Customize the destination that the user is redirected to after login.
no: Tilpass destinasjonen som brukeren sendes til etter innlogging.

en: Add login destination rule
no: Legg til innloggings-destinasjonsregel.

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
no: Manuelt innskrevne baner skal starte med /, ? eller #.
