Login Destination (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Login
oc: Identificant

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Logout
oc: Sortir

en: Empty
oc: Void

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: About
oc: A prepaus

en: Triggers
oc: Desenclavadors

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Uses
oc: Usatges

en: All languages
oc: Totas las lengas

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Redirect destination
oc: Adreça de redireccion
