Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
