Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Triggers
ug: قوزغاتقۇچ

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: All languages
ug: تىللار
