Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Logout
et: Logi välja

en: Empty
et: Tühi

en: About
et: Programmist

en: Triggers
et: Lülitid

en: Uses
et: Kasutab

en: All languages
et: Kõik keeled

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht
