Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Triggers
kk: Триггерлар

en: Registration
kk: Тіркелу

en: All languages
kk: Барлық тілдер
