Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Eliminar

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Login
pt: Entrar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: User
pt: Utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Destination
pt: Destino

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Empty
pt: Vazio

en: All roles
pt: Todos os grupos

en: All pages
pt: Todas as páginas

en: About
pt: Sobre

en: Triggers
pt: Gatilhos

en: Registration
pt: Inscrição

en: Uses
pt: Usos

en: All languages
pt: Todos os idiomas

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
