Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Empty
sk: Prázdne

en: About
sk: Informácie o

en: Triggers
sk: Spúšťače

en: Registration
sk: Registrácia

en: Uses
sk: Používa

en: All languages
sk: Všetky jazyky

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
