Login Destination (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Empty
ta: காலி

en: About
ta: பற்றி

en: Triggers
ta: சார்புசெயல்கள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: All languages
ta: எல்லா மொழிகள்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
