Login Destination (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Logout
da: Log ud

en: Empty
da: Tom

en: All roles
da: Alle roller

en: All pages
da: Alle sider

en: About
da: Om

en: Registration
da: Tilmelding

en: Uses
da: Bruger

en: All languages
da: Alle sprog

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Redirect destination
da: Destination for omdirigering
