Login Destination (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Empty
lt: Tuščia

en: About
lt: Apie

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Registration
lt: Registracija

en: Uses
lt: Naudoja

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
