Login Destination (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: All languages
th: ทุกภาษา

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
