Login Destination (8.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།
