Login Destination (8.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: User
se: Geavaheaddji

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra

en: All languages
se: Buot gielat
