Login Destination (8.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: All languages
am: ሁሉም ቋንቋዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
