Login Destination (8.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
