Login Destination (8.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
