Login Destination (8.x-2.0-beta10) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ
