Login Destination (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: All languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
