Login Destination (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Logout
lv: Iziet

en: Empty
lv: Tukšs

en: About
lv: Par

en: Triggers
lv: Trigeri

en: Uses
lv: Lieto

en: All languages
lv: Visas valodas

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
