Login Destination (8.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Login
tr: Giriş

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Destination
tr: Hedef

en: Logout
tr: Çıkış

en: Empty
tr: Boş

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: About
tr: Hakkında

en: Triggers
tr: Tetikler

en: Registration
tr: Kayıt

en: Uses
tr: Kullanım

en: All languages
tr: Tüm diller

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
