Login Destination (8.x-2.0-beta5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: All languages
pa: ਸਾਰੀਆਂ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
