Login Destination (8.x-2.0-beta6) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: All languages
bn: সকল ভাষা
