Login Destination (8.x-2.0-beta6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: All languages
bs: Svi jezici
