Login Destination (8.x-2.0-beta6) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
