Login Destination (8.x-2.0-beta6) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Login
it: Accedi

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Destination
it: Destinazione

en: Logout
it: Esci

en: Empty
it: Vuoto

en: All roles
it: Tutti i ruoli

en: About
it: Informazioni

en: Triggers
it: Trigger

en: Registration
it: Registrazione

en: Uses
it: Usa

en: All languages
it: Tutte le lingue

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
