Login Destination (8.x-2.0-beta6) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login
uk: Вхід

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Logout
uk: Вихід

en: Empty
uk: Порожньо

en: All roles
uk: Всі ролі

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: About
uk: Про модуль

en: Triggers
uk: Тригери

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Uses
uk: Використання

en: All languages
uk: Всі мови

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації

en: No pages
uk: Cторінки відсутні

en: Redirect from specific pages
uk: Переспрямовувати з певних сторінок

en: Redirect users with roles
uk: Переспрямовувати користувачів з ролями

en: Login destinations
uk: Переспрямування після входу

en: Customize the destination that the user is redirected to after login.
uk: Налаштування шляху, по якому користувач буде переспрямований після входу.

en: Add login destination rule
uk: Додавання правила переспрямування після входу

en: Edit login destination rule
uk: Редагування правила переспрямування після входу

en: Delete login destination rule
uk: Видалення правила переспрямування після входу

en: Redirect only the selected role(s). If you select no roles, all users will be redirected.
uk: Преспрямовувати лише позначені ролі. Якщо не позначено жодної ролі, переспрямовуватимуться всі користувачі.
