Login Destination (8.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Login
el: Είσοδος

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Destination
el: Προορισμός

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Empty
el: Κενό

en: About
el: Περί

en: Triggers
el: Σκανδάλες

en: Uses
el: Χρήσεις

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
