Login Destination (8.x-2.0-beta7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: User
is: Brúkari

en: Roles
is: Leiklutir

en: About
is: Um

en: Triggers
is: Triggarar

en: All languages
is: Øll mál

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
