Login Destination (8.x-2.0-beta8) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Empty
cy: Gwag

en: Triggers
cy: Sbardunau

en: All languages
cy: Holl ieithoedd
