Login Destination (8.x-2.0-beta8) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
