Login Destination (8.x-2.0-beta9) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Empty
bg: Празно

en: Triggers
bg: Тригери

en: All languages
bg: Всички езици
