Login Destination (8.x-2.0-beta9) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Logout
is: Útskrá

en: Empty
is: Tóm

en: About
is: Um

en: All languages
is: Öll tungumál
