Login Destination (8.x-2.0-beta9) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: All languages
sr: Сви језици

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
