Login Destination (8.x-2.0-beta9) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: All languages
ur: تمام زبانیں
