Login Destination (8.x-2.0-beta10) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Empty
ps: تش

en: About
ps: په اړه
