Login Email or Username (3.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: About
nl: Over

en: Username or email address.
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Enter your username or email address
nl: Vul uw gebruikersnaam of e-mailadres in

en: Login with email or username
nl: Login met e-mailadres of gebruikersnaam

en: Allow users to log in with either their username OR email address using the same input box on the login form.
nl: Sta gebruikers toe om met één en hetzelfde invoerveld in te loggen met hun gebruikersnaam OF e-mailadres.

en: Unable to send password reset email for blocked or not yet activated user %identifier.
nl: Wachtwoordherstel-email voor geblokkeerde of nog niet geactiveerde gebruiker %identifier kon niet verzonden worden.

en: Unable to send password reset email for unrecognized username or email address %identifier.
nl: Wachtwoordherstel-email voor onbekende gebruiker of e-mailadres %identifier kon niet verzonden worden.
