Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>
