Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Email
lv: E-pasts

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Login failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lv: Vienreizējās autorizācijas saite, kuru jūs izmantojāt nav derīga.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lv: Neatpazīts lietotājvārds vai parole. <a href=":password">Vai aizmirsāt paroli?</a>
